HASAT TANKLARI, BUZ ARABALARI VE KÜREKLER

30 Yılı Aşkın Zamandır Kalitenin Adı

1984’ten beri Saeplast mühendisleri ve tasarımcıları geniş müşteri kitlesinin zorlu isteklerine yanıt verebilmek için canla başla çalışıyor. Kullanım kolaylığı ve güvenliği arttırabilmek adına tasarımlarını geliştirmek için durmadan çabalayarak müşterilerinin ürünlerine değer katıyor.

Hasat ve Taşıma Tankları

Pazarda Lider…

Saeplast, rotasyon kalıp plastik balık taşıma tankları, yüzdürücüler, palet ve daha birçok balıkçılık ekipmanlarının üretiminde, gıda ve yapı endüstrisi alanında dünyanın önde gelen imalatçıları arasındadır.

Başlangıçtan beri Saeplast kaliteli ürün servisi ve detaylara verdiği önemle piyasada fark yaratmıştır. Sorumluluk anlayışı ile gıda sanayinin tüm alanlarında, depolama ve nakil işlemlerinde çözüm sağlayan ana tedarikçi olarak pazarda güçlü bir yer edinmiştir.

Saeplast, 3 kıtada olmak üzere toplam 4 ülkede üretim alanında faaliyet göstermektedir. Dünya çapında olan satış ağı, teknik bilgi birikimi ve edinilen tecrübeler sayesinde Saeplast ürünleri dünyanın birçok ülkesinde bulunan balık, et ve tavuk gıda işleme tesislerinde gün geçtikçe daha da çok tanımakta ve yaygın olarak kullanılmaktadır.

TEKERLEKLİ TAŞIMA TANKLARI

Güçlü ve çift çidarlı yapısı ile Saeplast tekerlekli plastik taşıma tankları hem sıvı hem katı ürünleri taşımak için uygundur. Kolay manevra ve taşınabilme sağlaması için sağlam yapıda, naylon tekerlekli, paslanmaz çelikten akslara sahip taşıma tankları 400 litre ile 1000 litre arasında değişen hacimlerdedir. Standart rengi mavidir.

Open chat
1
💬 Need help?
Hello 👋
Can we help you?